Kariera

Máš rád přírodu a tvořivost?
Pojď se realizovat k nám. Obsazujeme tyto pozice:

OBSAZENOVedoucí zahradnictví – zahradník

Jaká bude náplň tvé práce?
– Pěstování rostlin od začátku až do konce, údržba areálu,
– budeš na čerstvém vzduchu,
– budeš komunikovat s lidmi při prodeji rostlin a doplňkového materiálu,
– někdy povedeš další lidi,
– ohodnotíme tě dle tvého pracovního nasazení.

Co požadujeme pro tuto pozici?
– Vyučení v oboru nebo praxe alespoň 2 roky,
– základní znalost rostlin, zbytek se doučíš,
– práce tě musí bavit!
– měl bys být komunikativní a zodpovědný
– ochota učit se nové věci

Výhodou pro tebe bude:
– ŘP SK B + E + T,
– obsluha počítače,
– technická zručnost,
– kreativita,
– obsluha motorového nářadí a traktoru.

Další:
– pracovní místo je spíše vhodné pro muže,
– jedná se o sezónní práci (březen – listopad, dle počasí)
– práce jak na ŽL, tak na zam. poměr
– finanční podmínky sdělíme telefonicky nebo e-mailem.

Nástup: sezona 2021 dle počasí

Životopisy posílejte e-mailem na drevinysvoboda@seznam.cz.
Tel: 606 171 031

OBSAZENO – Zahradní realizátor

Jsi tvořivý a těší tě, když je práce za tebou vidět? Tak se přidej k nám.

– Práce v terénu. Jedná se o práci jak ve veřejném, tak v soukromém sektoru
– realizace zahrad, výsadby, drobné stavební prvky
– údržba zeleně ap.
– obsluha motorového nářadí.

Jaké předpoklady bys měl mít?
– Vyučení v oboru nebo min. 2 roky praxe,
– práce tě musí bavit,
– kreativitu a flexibilitu,
– umět číst v projektech,
– znát základní rostliny, ostatní se naučíš,
– zodpovědný, poctivý, komunikativní,
– fyzickou zdatnost, nekuřák,
– ŘP Sk B, popř. B + E, T

Nabízíme ti:
– Dobrý kolektiv,
– volnější pracovní dobu,
– finanční ohodnocení závislé na odvedené práci,
– práce na hlavní zaměst. poměr nebo ŽL, popř. brigádně

Více informací sdělíme po telefonu nebo e-mailu.

Životopisy zasílejte e-mailem na adresu drevinysvoboda@seznam.cz do konce února.